Division 2 Singles 2006/7
P Clarke FRMB | Bye | |||
Bye | Bye | |||
S Stone FRMB | Bye | M Hudson GREY | ||
R Milne DRAG | ||||
J Crowley KING | J Crowley KING | S McCarthy GREY | ||
C Farrant EXC | M Hudson GREY | |||
M Hudson GREY | M Hudson GREY | |||
M Greenwood DRAG | ||||
T Holly LMS | T Holly LMS | |||
J Wadsworth LMS | T Holly LMS | |||
G Hughes CARM | J Good GREY | S McCarthy GREY | ||
J Good GREY | ||||
D Miles KING | D Miles KING | |||
S Jackson MOGC | S McCarthy GREY | |||
S McCarthy GREY | S McCarthy GREY | |||
M Smith LMS |
Bye 1 | Bye | |||
Louise Elvin | EXL | Pete Jacob | Jason Good | |
Nick Godsell | MOGC | Pete Jacob | ||
Pete Jacob | COPA | |||
R Watson | PANB | Darren Wilcox | Jason Good | |
Darren Wilcox | MOGC | |||
Jason Good | GREY | Jason Good | ||
Simon Heffer | GODA | |||
Bye 2 | Martin Smith | |||
Martin Smith | LMS | Martin Smith | Martin Smith | |
Steve Boarer | MOGC | Steve Boarer | ||
K Michel | PANB | |||
Dave Dulake | KING | Dave Dulake | Dave Dulake | |
Karl Cullen | GODA | |||
Donna Williams | EXL | Bye | ||
M Rogers | PANB | |||
Bye 3 | Bye | |||
Kevin Wright | CARM | Phil Clarke | Phil Clarke | |
Phil Clarke | FRMB | Phil Clarke | ||
Jonny Velez | FRMB | |||
M Jukes | EXC | Bye | Bye | |
Gary Cooper | GODA | |||
Jamie Keyte | GODA | Bye | ||
Andy Haywood | COPA | |||
Bye 4 | Stu Robertson | |||
Stu Robertson | CARM | Stu Robertson | George Hughes | |
P Charles | EXC | Bye | ||
Paul Tango | GREY | |||
R Packham | MOGC | Bye | George Hughes | |
Richard Abbott | GREY | |||
Mick Miles | KING | George Hughes | ||
George Hughes | CARM | |||
Bye 5 | Dave Chuch | |||
Dave Chuch | GREY | Dave Chuch | C Farrant | |
C Elsey | EXC | C Elsey | ||
P Gardner | GODA | |||
Mike Luff | LMS | Bye | C Farrant | |
D Innes | HS | |||
C Farrant | EXC | C Farrant | ||
Bye | HS | |||
Kevin Hopper | FRMB | Bye | ||
C Sheahan | PANB | Matt Hudson | Matt Hudson | |
Matt Hudson | GREY | Matt Hudson | ||
Tom Wantling | COPA | |||
Shaun Perry | MOGC | Bye | Bye | |
Scott Bruckland | COPA | |||
A Baker | PANB | Bye | ||
Scott Browning | CARM | |||
Bye 6 | Bye | |||
Rob Garland | FRMB | Chris Bull | Simon Jackson | |
Chris Bull | KING | Chris Bull | ||
Steve Blann | FRMB | |||
Simon Considine | GODA | Bye | Simon Jackson | |
Carrie Gilbert | EXL | |||
John Carr | GODA | Simon Jackson | ||
Simon Jackson | MOGC | |||
Bye 7 | Marlon Bachors | |||
Marlon Bachors | LMS | Vernon Foale | Dale Miles | |
K Steer | PANB | Vernon Foale | ||
Vernon Foale | KING | |||
K Hammond | MOGC | Stuart Goodwin | Dale Miles | |
Stuart Goodwin | EXL | |||
Dale Miles | KING | Dale Miles | ||
Mark Berry | LMS | |||
Bye 8 | Bye | |||
Peter Pritchard | KING | Nichola Wornell | Steve McCathy | |
Dan McLaughlin | COPA | Nichola Wornell | ||
Nichola Wornell | EXL | |||
J Wales | DRAG | Bye | Steve McCathy | |
S Baker | HS | |||
Steve McCathy | GREY | Steve McCathy | ||
Sam Mitchell | GODA | |||
Bye 9 | - | |||
David Lucas | COPA | - | Bye | |
J Fox | PANB | - | ||
D Ullyett | PANB | |||
M Farrant | EXC | - | - | |
Colin Robbins | LMS | |||
Steve Maynard | COPA | - | ||
R McBride | DRAG | |||
Bye 10 | Bye | |||
L Greenwood | DRAG | Bye | Steve Stone | |
Chris Macklin | LMS | Bye | ||
M Smith | HS | |||
D Lippett | DRAG | Steve Stone | Steve Stone | |
Steve Stone | FRMB | |||
L Cooper-Keable | PANB | Bye | ||
Gareth Broomfield | FRMB | |||
Bye 11 | Bye | |||
Choppa Harisson | GREY | Tom Holly | Tom Holly | |
Toby Walton | CARM | Tom Holly | ||
Tom Holly | LMS | |||
Caroline Heffer | GODA | Bye | Bye | |
K Bowman | PANB | |||
C Brazil | DRAG | Bye | ||
Doug Malcolm | COPA | |||
Bye 12 | Bye | |||
Ray Watson | GODA | Bye | R Milne | |
Sam Kirkpatrick | LMS | Bye | ||
Ali Bothamley | EXL | |||
Paul Dowson | CARM | R Milne | R Milne | |
R Milne | DRAG | |||
Darren Stone | FRMB | Darren Stone | ||
S O'Reilly | HS | |||
Bye 13 | C Hancock | |||
C Hancock | HS | C Hancock | M Greenwood | |
Mike Potter | COPA | Bye | ||
Martin Miles | KING | |||
Matt Strong | CARM | M Greenwood | M Greenwood | |
M Greenwood | DRAG | |||
T Lifford | EXC | Bye | ||
Dave Horlock | COPA | |||
Bye 14 | Bye | |||
Ian Creighton | COPA | Clare Mckee | Jason Wadsworth | |
Clare Mckee | EXL | Clare Mckee | ||
Bye 15 | ||||
Katie Blagbrough | EXL | Jason Wadsworth | Jason Wadsworth | |
Jason Wadsworth | LMS | |||
Dave Clarke | FRMB | Bye | ||
P Vincent | HS | |||
Bye 16 | Bye | |||
Tony Evans | COPA | John Crowley | John Crowley | |
Steve Baldwin | LMS | John Crowley | ||
John Crowley | KING | |||
Bye 17 | Mick Carden | Mick Carden | ||
Mick Carden | MOGC | |||
Mick Jones | COPA | Bye | ||
Rick Lazenby | COPA |